Mon pius Кентавир Штрудель Хаус Штрудель Хаус Дарвін Дарвін Кафе 1 Кафе 1 САЛО САЛО Шекспір Шекспір Грушевський CINEMA JAZZ Грушевський CINEMA JAZZ СПЛІТ СПЛІТ Дублін Дублін Культ Культ Панська Чарка Панська Чарка Кумпель Кумпель Citadel Inn Citadel Inn

Галерея «Арт-Тареля»

У Львові на Музейній площі просто неба відкрили галерею «Арт-Тареля» – проект, започаткований 2016-го року у рамках гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці».

Львів’янам та гостям міста представили 15 експонатів - мистецьких тарілок, до створення яких долучилися відомі львівські художники. Кожна робота особлива, у кожній читається стиль та манера автора. Серед творців мистецьких тарілок – такі імениті художники як Іванка та Олександр Войтовичі, Зоряна Савка, Наталя Балух, Оксана Наконечна, Олександра Квик, Ірина Данилюк, Остап Лозинський, Оксана Андрущенко, Уляна Нищук-Борисяк.

Львів не випадково вважається українською гастрономічною столицею та справжньою принадою для гурманів з різних країн. Галицька кухня та гостинність – це справжнє мистецтво, і звичайно для кожної страви має бути й тарілка. Тому організатори вирішили представити саме посуд як арт-проект, адже з гарної тарелі і їсти приємніше!

 "Велике життя малого лугу", Наталя Балух

"Океан", Ірина Данилюк

 "Золоті грушечки", Оксана Андрущенко

 "Кавун", Ольга Кравченко

 "Великі риби мають очі", Оксана Наконечна

"Риба в рот і голка"
Розписна тарілка Уляни Нищук з використанням авторського орнаменту для вибійки Ольги Костюченко.

"Риба", Нік Фалафівка

"Єва", Остап Лозинський

"Музичні пташенята", Зірка Савка


"Вакханка", Олександр Войтович

"Перчинка", Іванка Войтович


 Олександра Квик


 Евгенія Ульгурська-Дмитрів

Фотогалерея
Влодко Костирко

Якщо говорити про Львівську кухню, то це залежить в першу чергу від того з яков кухнев порівнювати))), їсти бульбу без хліба се особливість в контексті України і норма в контексті Європи))).

Далі...

Організатор
За підтримки
Lviv.Travel - офіційний туристичний сайт міста Львова Львівська міська рада
Партнер
Інформаційні партнери
DikArt DikArt