Mon pius Кентавир Штрудель Хаус Штрудель Хаус Дарвін Дарвін Кафе 1 Кафе 1 САЛО САЛО Шекспір Шекспір Грушевський CINEMA JAZZ Грушевський CINEMA JAZZ СПЛІТ СПЛІТ Дублін Дублін Культ Культ Панська Чарка Панська Чарка Кумпель Кумпель Citadel Inn Citadel Inn

«Ярмарок страв Львівської кухні»

Невід’ємною частиною гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці» став Ярмарок страв Львівської кухні, у якому кондитерські, ресторани, пекарні Львова та Львівської області, галицькі господині презентували традиційні страви та напої Львівської кухні: львівський сирник, штруделі, андрути, кава, приготована з авторської суміші, пиріг гречаний з мачанкою, кнедлики з сливками, абрикосами, вишнею…ліниві голубці, палюшки зі шкварками, узвари та багато іншого смачного!


Протягом трьох днів на площі Ринок тривали народні майстер-класи з приготування львівських страв на кухні Даші Малахової просто неба та дискусії про місцеву кухню за участю відомих львів’ян та гостей міста, зокрема Юрія Винничука, Руслана Сєнічкіна, переможниці Конкурсу андрутів Клубу Галицької кухні – Оксана Солук. А для малечі – уроки приготування Львівського дитячого сирника!


Клуб галицької кухні організував свято-конкурс найсмачніших андрутів, що мало на меті відродження традиції готування андрутів. Галицькі господині пригощали журі андрутами, приготованими за родинними, бабусиними рецептами: андрут з кремово-шоколадно-ванільною начинкою, з трускавками та шоколадом, ружею та інші.


Львівські колективи та гості Фестивалю - «Вікторія-бенд»,  «Фіолет»,  SoundMixBand, Bubblehead, CherryBand, Йорий Клоц  доповнювали атмосферу своїм музичним супроводом.

Фотогалерея
Мар’яна Савка
Мої асоціації про львівську кухню мене повертають у дитинство, коли я вперше приїжджала до Львова, мені  було років шість, а потім і трошки більше.
Далі...

Партнери гала-вечері
Кейтерінг-партнер
гала-вечері
Технічний партнер
гала-вечері
Організатор
Dikart
За підтримки
Lviv.Travel - офіційний туристичний сайт міста Львова Львівська міська рада
Офіційний авіаперевізник
Офіційний авіаперевізник
Партнер фестивалю
Партнер фестивалю Партнер фестивалю
Партнер майстер-класів
Д. Малахової
Panasonic
Інформаційні партнери
День Zaxid.net Ot-Ot.lviv.ua - найповніший календар подій Львова! Журнал Cooker OTELIER & RESTORATOR
DikArt DikArt