Mon pius Кентавир Штрудель Хаус Штрудель Хаус Дарвін Дарвін Кафе 1 Кафе 1 САЛО САЛО Шекспір Шекспір Грушевський CINEMA JAZZ Грушевський CINEMA JAZZ СПЛІТ СПЛІТ Дублін Дублін Культ Культ Панська Чарка Панська Чарка Кумпель Кумпель Citadel Inn Citadel Inn

«Гала-вечеря страв Львівської кухні»

У винятковій атмосфері  із розкішним сервіруванням 28 червня 2013 року відбулась Гала-вечеря страв Львівської кухні під відкритим небом. За одним столом зустрілись 300 львів’ян та гостей міста.

Найкращі шеф-кухарі Львова та знавці тонкощів Львівської кухні презентували страви, створені за особливими рецептами Львівської кухні з використанням корисних та свіжих продуктів фермерських господарств Львівської області, наданих гуртовим продуктовим ринком "Шувар".

Меню, яке було запропоноване гостям Гала-вечері, розробленошеф-кухарями Львова з врахуванням традиційної рецептури місцевої кухні. Було подано холодні та гарячі перекуси, перші та другі страви, традиційні Львівські солодощі, а також фільтр–кава, приготована з авторської суміші кав’ярні «Світ Кави». До страв було запропоновано українські вина ТМ "Колоніст" та мінеральні води ТМ "Моршинська".

Ведучі Гала-вечері спільно з шеф-кухарями презентували меню та особливість кожної страви і напою, тривали цікаві дискусії щодо традицій, рецептури, особливостей сервірування та подання страв до столу.

Над дизайном меню та запрошення Гала-вечері працював знаний львівський митець, творець ресторанних інтер’єрів Влодко Костирко.

Смакування страв місцевої кухні, дегустація напоїв, невимушене спілкування та звісно вишукана музика у виконанні відомої львівської співачки Оксани Мухи у супроводі мюзік-бенду «OrchestraVito» - все це створило особливу атмосферу Львівського вечора.
Фотогалерея
Катерина Кіт-Садова
 «Львівська кухня - це як великий котел, в який сходять усі традиції та новаторські ідеї. Адже у Львові проживало багато національностей, які обмінювались досвідом у приготуванні їжі, що передавалося з покоління в покоління. Далі...

Партнери гала-вечері
Кейтерінг-партнер
гала-вечері
Технічний партнер
гала-вечері
Організатор
Dikart
За підтримки
Lviv.Travel - офіційний туристичний сайт міста Львова Львівська міська рада
Офіційний авіаперевізник
Офіційний авіаперевізник
Партнер фестивалю
Партнер фестивалю Партнер фестивалю
Партнер майстер-класів
Д. Малахової
Panasonic
Інформаційні партнери
День Zaxid.net Ot-Ot.lviv.ua - найповніший календар подій Львова! Журнал Cooker OTELIER & RESTORATOR
DikArt DikArt