Mon pius Кентавир Штрудель Хаус Штрудель Хаус Дарвін Дарвін Кафе 1 Кафе 1 САЛО САЛО Шекспір Шекспір Грушевський CINEMA JAZZ Грушевський CINEMA JAZZ СПЛІТ СПЛІТ Дублін Дублін Культ Культ Панська Чарка Панська Чарка Кумпель Кумпель Citadel Inn Citadel Inn

Кумпель

Ресторан-пивоварня “Кумпель”- це перший ресторан-пивоварня у Львові, пиво в якому ллється рікою ЦІЛОДОБОВО.

Мідні пивоварні чани стоять посеред залу, щоб кожен гість міг особисто спостерігати за процесом народження справжнього живого пива. Щедра регіональна кухня, багато пива і атмосфера своєрідного хуліганства дозволить кожному гостю відчути себе справжнім львівським батяром. Батярство починається від самого входу у заклад, де кожен гість може прикластися до легендарної «Пивної Циці», яка дає всім з понеділка до неділі з 12 до 24.00, а членам пивної профспілки цілодобово!

Кумпель – старольвівське слово, котре означає «товариш», «колєга», супутник у вештаннях броварнями та на пригоди. Атмосфера закладу вповні відповідає його назві! Жодне календарне чи неофіційне свято не минає без веселої гулянки з музиками та веселими конкурсами!

Фірмові страви: Метрова ковбаса, м’ясна дефіляда, асортимент ковбас власного виробництва (шість видів), копчена голонка, тушена капуста на меду.


Фотогалерея
Яцишин Мар'ян
Моя професійна діяльність розпочалась після закінчення кулінарного училища і з того часу я не уявляю себе без цієї справи. Далі...

DikArt DikArt