Mon pius Кентавир Штрудель Хаус Штрудель Хаус Дарвін Дарвін Кафе 1 Кафе 1 САЛО САЛО Шекспір Шекспір Грушевський CINEMA JAZZ Грушевський CINEMA JAZZ СПЛІТ СПЛІТ Дублін Дублін Культ Культ Панська Чарка Панська Чарка Кумпель Кумпель Citadel Inn Citadel Inn

Ресторан "Шекспір"

Неординарний екстер’єр ресторану «Шекспір» доповнює вдало продуманий інтер’єр. Потрапивши в середину закладу, Ви наче   занурюєтеся в старовинну британську атмосферу. 

Лоскочуть ніздрі аромати апетитних страв, котрі елегантно розносять вправні офіціанти в шотландських кілтах. Неможливо стриматися, щоб не покоштувати  хоча б апетитний салатик, або поласувати  шматочком тортика до ароматної кави «Лате».

А якщо мова йде про повноцінний обід, чи вечерю, то тут вашому вибору не буде меж. М’ясце, сальце, рибка, шашличок, чи надзвичайно вишукана Фуа-гра задовольнять будь-який смак. Море задоволення і для шлунка і для душі.


Фотогалерея
Кухарські правила. Особливості сервірування
«Універсальна книжка кухарська», Марія Охоровіч-Монатова. Львів, 1910 р.
З початками австрійського володарювання Галичиною схильні до чіткості та систематизації німці ввели нові закони та правила життята праців новій провінції Австрійської держави. Це стосувалося і харчування.  Безперечним свідченням уваги до процесу споживання їжі у Львові початку ХІХ ст. є видана 1835 р. львівською друкарнею Франца  Піллера «Книжка кухарська для вжитку в домах міських і панських.
Далі...

DikArt DikArt