Mon pius Кентавир Штрудель Хаус Штрудель Хаус Дарвін Дарвін Кафе 1 Кафе 1 САЛО САЛО Шекспір Шекспір Грушевський CINEMA JAZZ Грушевський CINEMA JAZZ СПЛІТ СПЛІТ Дублін Дублін Культ Культ Панська Чарка Панська Чарка Кумпель Кумпель Citadel Inn Citadel Inn

Шувар

Спокон віків українці славилися своїм талантом до землеробства. Обробляти землю, розводити худобу та птицю - є притаманним нашому народу. На жаль, в теперішній час стало не популярним заняття домашнім господарством і все більше сільських жителів прагнуть жити в місті, що призводить до занепаду українського села. Саме «Шувар» намагається допомогти відродити древню справу дідів та прадідів – сільське господарство.

Основною задачею проекту «Від родини до родини» є розвиток українського села та ріст добробуту селян: переконати їх,  їхня праця є потрібною та може бути достойно оплачуваною.

Для цього в кінці 2010 року «Шувар» і започаткував проект «Від родини до родини». Цей проект є складовою частиною Інтернет – магазину «vip.shuvar.com» і дає міським жителям Львова можливість замовляти свіжу, домашню, вирощену природнім шляхом продукцію з доставкою до дому. Разом з тим селяни отримують регулярний збут своєї продукції за ринковими цінами.

На даний момент ми співпрацюємо із селами Перемишлянського району, а саме: Ганачівка, Коросне, Станимир та Лагодів. Відбір сіл відбувається за чіткими критеріями:

  • в місцевості не повинно бути виробництва, залізничної колії,
  • село повинне знаходитися на відстані 12 – 15 км від траси,
  • через село не повинні проходити лінії електропередач міжнародних значень, а також розміщенні телефонні вишки.

При виборі родини – постачальників домашньої продукції - ми беремо до уваги цілий ряд факторів, серед яких важливу роль відіграють: 

  • умови, в яких утримують живність та чим її годують;
  • яким методом обробляють землю та вирощують на ній овочі та інші культури,
  • які добрива та засоби захисту рослин використовують

Все це є особливо важливо, коли мова йде про смачне і здорове харчування, гарантування якого ставить собі за мету послуга «Від родини до родини» Шувар.

Зараз «Шувар» успішно співпрацює з багатьма родинами і дає їм можливість отримувати постійний щомісячний дохід. Також «Шувар» забезпечує тарою та всім необхідним для процесу виробництва.

Для того, щоб наш клієнт був завжди впевнений у якості та походженні домашньої продукції, він має можливість через сайт власноруч обрати родину та замовити домашні продукти. Саме тому цей проект і носить назву «Від родини до родини».

Отже, селяни отримують унікальну можливість заробляти достойні гроші за свою працю, а наші клієнти у Львові - можливість економити свій час на покупки, харчуватися свіжою, здоровою, домашньою їжею, оскільки як каже народна мудрість: «Свіже й домашнє – для родини найкраще».


Фотогалерея
Сушко Євгеній
Любов до кулінарії мені привила бабуся, яка в дитинстві нам дуже багато готувала. Далі...

DikArt DikArt