Mon pius Кентавир Штрудель Хаус Штрудель Хаус Дарвін Дарвін Кафе 1 Кафе 1 САЛО САЛО Шекспір Шекспір Грушевський CINEMA JAZZ Грушевський CINEMA JAZZ СПЛІТ СПЛІТ Дублін Дублін Культ Культ Панська Чарка Панська Чарка Кумпель Кумпель Citadel Inn Citadel Inn

Влодко Костирко


Знаний у Львові митець, творець ресторанних інтер’єрів.

Якщо говорити про Львівську кухню, то це залежить в першу чергу від того з яков кухнев порівнювати))), їсти бульбу без хліба се особливість в контексті України і норма в контексті Європи))).

Серед улюблених страв Львівської кухні, то в літі люблю їсти холодники, або так звані овочеві (на сучасній українській мові - се фруктові) зупи. Люблю теж бігос і журек, пляцки з бульби і реберка... На жаль, я не готую, але місцеві страви поїсти люблю.

Добре, що фестиваль «Львів на тарілці» відбувається ві Львові, можливо, його варто було б робити частіше, й тим самим популяризувати локальні страви, використовуючи сезонні продукти...


Читайте також:


Фотогалерея
Галина Терещук
Що готувалося з традиційних галицьких страв вдома? Це - зелений  борщ, в якому обов’язково мусило бути трішечки рису, картоплі, багато зелені, обов’язково там було реберце.
Далі...

DikArt DikArt